سلام به شما دوست عزیز
بسیار خوشحالیم که به این صفحه سر زدید؛ چون این فرصت برای ما خیلی ارزشمنده که خودمون رو بهتر به شما معرفی کنیم.

 

فروشگاه لبخندِ در مردادماه سال ۱۳۹۶ تاسیس شد. از آن جایی که صداقت مهمترین اصل ماست باید بگوییم؛ در شروع یک نفر بودیم. فقط یک نفر. بدون هیچ حامی و پشتیبان به جز مادر و پدر!

به مرور سعی کردیم فعالیت هایمان را گسترش دهیم. بعد از مدتی بخش آشپزی را به کمک یکی از اعضای جدید تیم لبخندِ راه اندازی کردیم. مشکلات فراوانی در این مسیر داشتیم مانند تهیه کردن محتوای ناب و جدید برای بخش آشپزی، صحبت با تامین کنندگان و وارد کنندگان به منظور تهیه اجناس بدون واسطه و… ؛ ولی همه این موارد به لطف خدا با وجود انگیزه و رغبتی که داشتیم به مرور حل شد.

هدف ما این است سایتی را راه اندازی کنیم که در زمینه لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه همه سلایق را پوشش دهد. دوست داریم محلی باشیم که اگر روزی تصمیم گرفتید تا لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه به روز را ملاحظه کنید حتما به وب سایت ما سری بزنید حتی اگر خرید نکنید. البته اگر خرید کنید که چه بهتر 😉

همیشه گفته و می گوییم که “زندگی زیباست با لبخندِ شما” مطمئن باشید اگر عادت کنیم همیشه لبخندی بر لب داشته باشیم زندگی برای ما و اطرافیان ما زیباتر خواهد بود. پس لبخند را فراموش نکنید.

سپاسگزاریم که وقت گذاشتید و این صفحه را مطالعه کردید. این صفحه به مرور و با طولانی شدن عمر گروهمان به روز می شود تا همیشه در جریان فعالیت های ما باشید.