کاربر گرامی؛

استفاده شما از وب‌سایت “لبخندِ” و ثبت سفارش در این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می‌باشد.

 تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری شخصی است که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام سایت یا فرم مربوط به تحویل سفارش درج کرده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات “لبخندِ” اقدام کند.

 

 قوانین سایت “لبخندِ”

 1. کاربر باید هنگام سفارشِ کالای مورد نظر خود، فرم سفارش و اطلاعات مربوط به آدرس تحویل کالا را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نبوده و مسولیت آن به عهده کاربر خواهد بود.

 2. در صورت تغییر نظر کاربر درباره خرید کالا، کاربر می تواند با هماهنگی قبلی حداکثر تا پنج روز پس از دریافت سفارش، کالا را با رعایت تمامی شرایط زیر به فروشگاه “لبخندِ”  ارسال کند:

  – کالا به هیچ عنوان استفاده نشده باشد.

  – کالا باید در بسته بندی اصلی خود باشد و پلمب کالا و اجزای آن باز نشده باشد.

  – تگ های (برچسب های) محصول جدا نشده باشد.

  – کالا باید به صورت کامل و به همراه تمامی متعلقات به فروشگاه ارسال شود.

  – هزینه ارسال کالا به فروشگاه به عهده خریدار می باشد.

  هزینه کالا بلافاصله پس از بررسی محصول و تایید موارد فوق توسط فروشگاه “لبخندِ”  به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 3. در صورتی که کاربر بعد از دریافت کالا متوجه شود کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده مغایرت دارد یا کالا دارای عیب هایی مانند شکستگی و ایراد فنی باشد می تواند حداکثر تا پنج روز بعد از دریافت سفارش، با هماهنگی قبلی کالا را به فروشگاه “لبخندِ” تحویل دهد و پس از بررسی و تایید عیب کالا توسط فروشگاه “لبخندِ”  کالای جدید یا مبلغ آن را دریافت کند.

 4. سایت فروشگاه “لبخندِ” ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه “لبخندِ” نیستند و سایت فروشگاه “لبخندِ” هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد، ندارد. سایت فروشگاه “لبخندِ”  این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات فروشگاه “لبخندِ”  لینک می شوند، توسط افرادی خارج از فروشگاه “لبخندِ”  اداره می شوند؛ لذا سایت فروشگاه “لبخندِ”  نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت فروشگاه “لبخندِ”  باشد، برعهده خواهید داشت.

 5. وب سایت فروشگاه “لبخندِ” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت فروشگاه “لبخندِ”  تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، بر عهده ندارد.

 6. قیمت محصولات سایت با توجه به شرایط بازار قابل تغییر است. سایت فروشگاه “لبخندِ” مجاز به تغییر قیمت ها بدون اطلاع قبلی می باشد.

 7. فروشگاه آنلاین “لبخندِ” از بازخوردهای شما برای بهبود عملکرد سایت و تامین سرویس ها یا کالاهایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند و  ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

 8. ارتباط با کاربران از طریق وب سایت رسمی “لبخندِ” به آدرس labkhande.com ، ایمیل contact@labkhande.com می باشد و وضعیت سفارش از طریق پیامک و با شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۰۵۹۳ اطلاع داده خواهد شد. لازم به ذکر است از ایمیل ثبت شده کاربر در سایت، برای اطلاع رسانی وضعیت سفارش و اطلاع رسانی های مربوط به فروشگاه “لبخندِ” استفاده خواهد شد.

 9. فروشگاه “لبخندِ” فهرست و اطلاعات مشتریان یا اعضای خود را به شخص ثالث نمی فروشد و اطلاعات منحصر به فرد شما (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نخواهد شد.

 ارسال نظر در سایت

کاربر می تواند در بخش های مختلف سایت نظرات خود را بنویسد ودر صورتی که نظرات طبق قوانین زیر باشد، نظر کاربر در سایت منتشر خواهد شد.

 1. نظرات کاربران باید شامل نقاط قوت یا ضعف محصول و یا پرسش در مورد محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی باشد.

 2. نظرات کاربران نباید لینک به سایت های دیگر و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشد.

 3. نظرات کاربر باید محترمانه و بدون توهین باشد.

 4. نظر کاربر نباید تکراری یا با نگارش مختلف یک مطلب باشد.

 نشر مطالب

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و محتوای آن متعلق به گروه “لبخندِ”  می باشد. نقل مطالب وب سایت “لبخندِ”  تنها با ذکر منبع و بدون قصد تجاری یا فروش مجاز می باشد.